• |
ide | kryesore

Basha kërkon të ndërhyjë në telefon, por Rama refuzon

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka refuzuar një tjetër debat me kreun e opozitës Lulzim Basha.


I ftuar në studion e emisionit “Opinion” kreu i qeverisë është pyetur gjerë e gjatë për çështjen e inceneratorëve.


Në një moment ka kërkuar të ndërhyjë me telefon kreu i PD-së, Lulzim Basha, por Rama ka qenë i prerë.

“Jo. Jo. Ai të shkojë të mësojë me Rakipllarin sepse njëri është tapë dhe tjetri top” – u përgjigj Rama duke mos pranuar të ballafaqohet për faktet. ©LAPSI.al

2 Comments

  1. Keni mendjen se te gjithe veprimet e qeverise per gjoja COVID-19 kane si synim kryesor zgjedhjet! Ne menyre per te ulur apo demotivuar kundershtaret ne votime, nxitur tensione ne zona te caktuara etj. Keni mendjen.

  2. Méga hajduti, vjedh ç’ ti dale perpara.
    Parate, zgjedhjet, maskat e covid-19 ilacet e pensionisteve, ne fund vjedh edhe zgjedhjet e veta si me 30 korrik. Qen zgjebs, doç doç i
    !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu