• |
ide | kryesore

“Futesh në lokale ku vënë baste ilegale subjektet e OFL-së”, Rama-Metës: Po kryen krim zgjedhor e mendor

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta nuk i ndahen replikave online. Me anë  të  një  postimi në  rrjetet sociale, kreu i qeverisë Rama i është drejtuar sërish presidentit duke theksuar se përfshirja e tij si palë në zgjedhje është krim zgjedhor.


Në  postimin e kryeministri thuhet se futja e presidentit skutave, nëpër lokale ku vënë baste ilegale subjektet e OFL për të propaganduar rrëzimin e qeverisë me revolucion është krim mendor.


5 Comments

  1. Për hir të së vërtetës me këtë mungesë të theksuar dijesh në arithmetike, kur ishte ministër Transportesh, Lulzim Basha nga një “lapsus” i vogël i zhvati shtetit 230 milionë eurot e Rrrugës së Kombit. E tha KLSH që drejtohej nga vetë mazhoranca në atë kohë.

    1. O rrobot rilinds, na cave rakun nje koment ne cdo artikull. Thuaj SPAKUT tend ta coje ne burg Lulin se boll na cave trapin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu