• |
ide | kryesore

John Cena, tashmë i martuar në ceremoninë private

-Instant, Paparazzi, Slider

John Cena është një burrë i martuar, pasi kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Shay Shariatzadeh në Tampa të Floridës, tregojnë të dhënat zyrtare.


Çifti filluan të takoheshin në fillim të vitit 2019, pas ndarjes së shumëpërfolur të Johnit me ish-të fejuarën, Nikki Bella në vitin 2018. Cena dhe Shariatzadeh e bënë lidhjen e tyre serioze shumë shpejt – dhe u panë duke dalë krah për krah në të gjithë qytetin vitin e kaluar. Me sa duket, të dy u fejuan në një ceremoni private – dhe kërkuan një certifikatë martese në Florida në fillim të tetorit.


Dhe, sipas dokumenteve zyrtare të aiguruara nga TMZ Sports, ata shkëmbyen betimin e tyre më 12 tetor në një ceremoni të zhvilluar në Tampa. Lajmi për martesën u raportua për herë të parë nga PWInsider.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.