• |
ide | kryesore

Rama humb toruan lëshon stërkla pështyme para gazetarëve. Shkullaku vë maskën në studio për tu mbrojtur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Aq me zemer e ka pasur Edi Rama mbrojtjen e plehrave te inceneratoreve sa e ka humbur toruan dhe ka lene karrigen dhe eshte ngritur ne kembe në studio per te mbrojtur inceneratorin e Fierit qe ka marre 25 milion euro nga buxheti pa bere asnje pune.


Aq shume e ka humbur toruan Rama sa ka vajtur gazetarëve duke i bertitur para fytyres në kohë pandemie. Kjo e ka detyruar Shkullakun që të zbatojë vendimet e qeverise Rama para sterklave të pështymës që lëshonte Rama në histeri e sipër.


©Lapsi.al

13 Comments

  1. Hajde lajm hajde. Kryelajm. Ju te lapsit i beni me shum reklam Rames nga te gjith. Ne tre lajme, kater jan rama, rama. Pordhi rama, pahurri rama.

  2. A do gjobitet Rama nga Veli Leshi per sperkalet qe i leshoi ne fytyre gazetareve. Mashtrusi i paturp thote se maskat i ben vete pa asnje lek, por edhe sikur me breket e veta ti beje ata kane kosto se blihen me leke pa llogaritur proceset e tjera deri tek stampimi i trendafili thuajini Ram karafilit.

  3. Po ai ifekton tere dynjane ,dhe jo vetem gazetaret ,sterklat e pyshtymes se tije jane me permbajtje toksike prandaje te gjithe shqiptaret duhet ti rrine sa me larg,sa per genjeshtrat eshte profesioni tij nga shtate fjale qe thote nente I ka genjeshtra.

  4. e paska lujt mire me sa kuptoj. tani e kemi dhe aktor pervec hajdut drogmen dhe plot te tjera. cunak trendi i kompletum.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu