• |
ide | kryesore

Demi Lovato në një lidhje të re pas ndarjes nga ish i fejuari

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak kohësh këngëtarja Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me aktorin Max Ehrich.


Mediat e huaja kanë raportuar se ende nuk dihet shkaku ,por Max e ka përjetuar keq ndarjen, duke postuar vazhdimisht në rrjete sociale, foto duke qarë si dhe thënie për dashurinë.Nga ana tjetër,sipas mediave Demi po mundohet të zgjidhë të gjitha problemet që ka me Max-in, i cili nuk po e lë të qetë.Ai është përpjekur të kontaktojë me familjen dhe miqtë e saj dhe ata të gjithë e kanë bllokuar atë. Ajo është në kontakt me avokatët tani se çfarë të bëjë.”- kanë thënë burimet. Së fundmi këngëtarja është fotografuar në shoqërinë e Mod Sun, i cili ka qenë në një lidhje me aktoren Bella Thorne. Ata janë parë në një makinë duke qeshur dhe dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu