• |
ide | kryesore

FOTO/ Zhduket pa lënë gjurmë një 40-vjeçar në Elbasan, familja vë alarmin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër zhdukje e mistershme raportohet në vend. Një ditë më parë u njoftua për një rast në Vlorë ndërsa këtë te premte një tjetër rast i ngjashëm vjen nga Elbasani ku një 40 vjeçar është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij.


40-vjeçari Rrapush Çera (foto poshtë) mësohet se ka dalë nga banesa me automjetin e tij në mëngjes, por nuk është kthyer më dhe nuk u përgjigjet të afërmve që kanë vënë alarmin.


Ai është banues në lagjen “Hekurudha”. Makina me të cilën është larguar është me targë AA 531 VS dhe familjarët kërkojnë ndihmë që mësojnë për fatin e tij. ©LAPSI.al

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu