• |
ide | kryesore

Ashley Tisdale zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Muajin e kaluar, Ashley Tisdale njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Christopher French. Së fundmi, Tisdale zbuloi se çifti është në pritje të një vajze. Ndryshe nga një pjesë e prindërve të famshëm ose jo, që vendosin të bëjnë festa të detajuara me fishekzjarre e çdo gjë tjetër, ky “baby-shower” ose festë “gender-reveal” e Christopher dhe Ashley-t ishte ndër më të thjeshtit që keni parë. Gjinia u zbulua nëpërmjet një torte që çifti preu.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu