• |
ide | kryesore

Merr flakë makina te “Rruga e Kavajës”

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka marrë flakë në rrugën e ‘Kavajës’ sot në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:55. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale.


Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu