• |
ide | kryesore

PD-Ramës: Ke frikë të përballesh me drejtësinë, kush i mori 75 milionë euro?

-Instant, Lajme, Të fundit

PD vijon të këmbëngulë për transparencën në investimin e inceneratorëve të cilët sipas kësaj force politike nuk funksionojnë, duke shtuar se është abuzuar dhe me fondet.


Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar një video sipër së cilës pyet se ku kanë shkuar 75 milionë euro të përdorura nga qeveria për inceneratorët.


“Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro”, shprehet Bardhi.

Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro.

Publiée par Gazment Bardhi sur Samedi 17 octobre 2020

3 Comments

  1. Ata do vjelin akoma lek madje gjithe leket e ketij mileti. dhe ne fund do tja marrin dhe ketij qyqarit dhe gjith te tjereve…limona limona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu