• |
ide | kryesore

Aktorja turke infektohet me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat turke  kanë raportuar se aktorja Elçin Afacan ka rezultuar pozitive me coronavirus.


Menjëherë pas lajmit,Elçin është vetëizoluar,ndërsa aktorët e serialit ‘Trokit në derën time’,në të cilin aktorja merr pjesë i janë nënshtruar testit dhe kanë rezultuar negativ.Përmes rrjetit të saj social, Afacan ka falenderuar ndjekësit për mbështetjen e tyre dhe ka shkruar se jeta do bëhet sërish me ngjyra dhe çdo gjë do shkojë mirë, teksa shton se mezi pret të rikthehet.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu