• |
ide | kryesore

Burak Ozçivit flet rreth prindërimit: Djali më ka ndryshuar jetën

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Burak Ozçivit ka treguar në një intervistë  sesi i ka ndryshuar jeta pas lindjes së djalit.


Aktori u shpreh se të qenurit prind e ka ndryshuar së brendshmi. Dikur i donte të gjitha gjërat njëherësh ndërsa pas lindjes së Karan, ai ka mësuar të mos nxitohet dhe të mos ketë gjithçka nën kontroll. Burak së fundmi u përfol se ishte ndarë nga bashkëshortja e tij, aktorja Fahriye Evcen. Cifti i hodhi menjëherë poshtë aludimet duke postuar në rrjetet sociale një foto bashkë me djalin e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu