• |
ide | kryesore

Kënga e Max Ehrich, dedikim për Demi Lovato

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Max Ehrich ka publikuar së fundmi një këngë të titulluar ‘I’m afraid’.


Menjëherë pas publikimit ndjekësit kanë aluduar se kënga është një dedikim për ish të fejuarën e tij,këngëtaren Demi Lovato. Demi nuk ka reaguar duke shmangur çdo kontakt me Max. Burime pranë këngëtares kanë treguar se Max tenton të komunikojë me të dhe me familjarët e saj, por ajo e ka bllokuar në çdo rrjet social.Sipas tyre Demi është e frikësuar nga sjellja e tij dhe ka vendosur të marrë avokat për këtë cështje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu