• |
ide | kryesore

Babi i Adele ankohet në polici për fqinjën , shkak këngëtarja

-Instant, Paparazzi, Slider

Babai i këngëtares Adele ka njoftuar së fundmi policinë pas një fqinj i tij dëgjonte këngët e saj.


Babai,Mark Evans, e ka bërë një ankesë të tillë për shkak të prishjes së rendit të qetësisë. Fqinja Keeley Fry, për të cilën është ankuar Mark ka treguar se ai vazhdimisht i kërkonte që mos të këndonte këngët e këngëtares.“Ai thoshte se po i ndikojnë në gjum, pasi janë këngë acaruse. U surprizova sepse unë jam fanse e madhe e Adele dhe gjatë gjithë kohës i dëgjoj projektet e saj”.Raportet mes Adele dhe babait të saj  nuk kanë qenë të mira që nga viti 1991, kur u nda nga mamaja e saj.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.