• |
ide | kryesore

Cardi B kritikohet nga fansat për rikthimin me Offset

-Instant, Paparazzi, Slider

Cardi B së fundmi ka marrë kritika nga ndjekësit për rikthimin me reperin Offset.


Kjo ka bërë që Cardi të mbyllë llogarinë e saj në Twitter. Përmes rrjetit social Instagram,reperja u shpreh se askush nuk mund t’i tregojë se cfarë të bëjë me jetën e saj.”Disa 15 vjecarë më tregojnë mua se si të jetoj, sikur të isha Ariana Grande ose të vija nga Disney”është shprehur ajo.Më pas shtoi: “Unë nuk e publikova letrën e divorcit, një nëpunës i gjykatës e bëri, për këtë janë duke qarkulluar fjalë gjithandej”.Cardi dhe Offset u martuan në vitin 2017, dhe janë prindër të një vajze dyvjeçare, Kulture.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu