• |
ide | kryesore

Lily James, në një lidhje dashurie me aktorin e martuar (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak kohësh,aktorja Lily James deklaroi se është ndarë nga i dashuri i saj pas 5 vitesh lidhje.


Sipas mediave, ish cifti  ishte ndarë në mënyrë paqësore dhe mbanin ende kontakte së bashku.Së fundmi Lili është parë me aktorin Dominic West,i cili është i martuar që prej 2010, me stilisten Catherine FitGerald duke  shkëmbyer puthje pasionante.Dyshja u pa ditën e diel në Romë dhe dukeshin të lumtur pranë njëri -tjetrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu