• |
ide | kryesore

Megan Fox prezanton reperin me fëmijët e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Megan Fox dhe reperi Machine Gun Kelly kanë vendosur ta cojnë në një hap tjetër marrëdhënien e tyre.


Sipas mediave të huaja ,Megan u ka prezantuar 3 fëmijëve reperin,me miratimin e ish bashkëshortit, Brian Austin Green. Burime pranë dyshes tregojnë se ata janë duke kaluar kohë së bashku, ndërsa edhe po planifikojnë të ardhmen.Reperi është shprehur në intervista se që në momentin që e ka parë aktoren e ka ditur se është shpirti i tij binjak.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu