• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, motori përplasa gruan e moshuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Një e moshuar mbeti e plagosur në kryeqytet ndërsa u përplas nga një motor. Ngjarja u regjistruar rreth orës 17:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”.Siç bën me dije policia, mjeti motor me drejtues K.N., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen V.Z.,75 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.6, për veprime të metejshme. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *