• |
ide | kryesore

Ava Max zbulon se është përndjekur nga një fans

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Ava Max ka zbuluar në një intervistë për “Rain Mag”,  se si një fans e kishte përndjekur.


Ava tregoi se një djalë kishte shkuar disa herë në shtëpinë e saj me buqeta me lule.Ajo tregoi se fansi kishte trokitur dhe kishte kërkuar që të takonte këngëtaren.Mamaja e saj ishte detyruar ta gënjente djalin duke u shtirur se nuk njihte person me emrin Ava.“Mamaja ime nisi të bëjë humor, duke ma ngatërruar qëllimisht emrin. Kur hapi derën, fansi e pyeti për mua, ndërsa ime më iu përgjigj: ‘Kërkon Pava-n?’” –tregoi këngëtarja.Max u shpreh se pavarësisht se është një figurë e njohur publike,ngjarja e ndodhur e kishte trembur shumë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu