• |
ide | kryesore

Bella Hadid zbulon dhuratën që Dua Lipa i bëri për ditëlindje(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Para ca ditësh modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24-të.


Modelja festoi ditëlindjen me miqtë e ngushtë si dhe mori urime të shumta nga ndjekësit dhe familjarët,ndër to edhe nga këngëtarja Dua Lipa.Përmes një postimi në rrjetin e saj social ,Instagram,këngëtarja publikoi një foto me modelen dhe shkruajti se Bella është e fortë, e bukur, e sjellshme dhe e përkujdesur, teksa e quante edhe motër. Së fundmi Bella tregoi dhe dhuratën e bërë nga Dua. Modelja tregoi se Lipa i ka blerë një tufë me lule dhe ka  treguar se e vlerëson shumë këtë dhuratë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu