• |
ide | kryesore

FOTO/ Bashkëshorti i ish-ministres Besa Shahini bën ndryshim drastik në fytyrë

-Instant, Arkiva, Paparazzi

Kryetari i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Dardan Molliqaj, ka bërë një ndërhyrje estetike gjatë kohëve të fundit. Nga fotot që qarkulluan këtë të martë në mediat e Kosovës shihet qartazi se bashkëshorti i ish-ministres së Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ka mbjellë flokët.


Më poshtë janë edhe disa fotografi të Molliqajt para se të kryente këtë ndërhyrje estetike. Molliqaj përfaqëson Partinë Socialdemokrate, parti kjo e themeluar pasi ai dhe disa politikanë tjerë brenda “Vetëvendosje” u revoltuan dhe themeluan parti të re.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu