• |
ide | kryesore

Foto e Bebe Rexhës që u kthye në meme

-Instant, Paparazzi, Slider

Muajin e kaluar, këngëtarja Bebe Rexha mori guximin të ndryshojë look dhe iu fut vetë kokë e këmbë kësaj pune, duke i lyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe.Ajo u kthye në një kokëkuqe shumë seksi dhe mori vëmendjen me pozat e saj në Instagram, mirëpo i shtoi sërish një tjetër detaj look-ut të saj.Bebe bëri dy fije bjonde tek baluket e saj dhe kaq ka mjaftuar që të kthehet meme në rrjet!Pamjen e re të këngëtares e kanë krahasuar me logon e rrjetit të famshëm të ushqimeve “MC Donald’s”, ndërsa Bebe e shpërndau edhe vetë këtë meme.“E dashuroj”- shkroi ajo krahas fotos që e bëri të qeshë edhe vetë.

Kujtojmë se projekti i fundit i Bebe Rexhës titullohet “Baby I’m Jealous”, të cilin e solli në bashkëpunim me Doja Cat.

View this post on Instagram

#BabyImJealous

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu