• |
ide | kryesore

Sofia Richie në një lidhje të re dashurie pas ndarjes nga Scott

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi modelja Sofia Richie po përflitet për një lidhje të re dashurie.


Sofia është fotografuar duke darkuar me Matthew Morton, drejtues i kompanisë ‘Cha cha matcha’. Burime pranë saj kanë zbuluar se Sofia ka filluar të dalë me Matthew dhe se ai nuk është figurë e njohur publike.Matthew drejton një kompani kafesh dhe është shumë privat përsa i përket jetës së tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.