• |
ide | kryesore

Travis Scott flet për të bijën: Dua që Stormi të ketë sa më shumë siguri

-Instant, Paparazzi, Slider
Së fundmi në një intervistë për “WAV Radio me Chase B, reperi Travis Scott ka folur për vajzën e tij ,Stormi.
Travis ka treguar se ai dhe Kylie po përpiqen që Stormi të ketë sa më shumë siguri në vetvete dhe t’i mësojnë gjëra të reja.“Ndjehem sikur është mënyra më e rëndësishme tani për të mbrojtur vajzat, gratë e reja që janë me ngjyrë dhe për t’u siguruar që ato kanë njohuri se si të mbajnë veten, si të lëvizin në këtë botë, si të jenë të forta, si të mos tremben. Tani më shumë se kurrë, ato duhet të kenë një vizion. Si prind, unë jam gjithmonë duke i dhënë njohuri, madje edhe në këtë moshë.”- është shprehur Travis.Reperi është rikthyer sërish me Kylie-n.Lajmin e konfirmoi vet Kylie, përmes një fotoje ku shiheshin së bashku në rrjetin e saj social,Instagram.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu