• |
ide | kryesore

Artan Lame infektohet me Covid 19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Kadastrës Artan Lame është infektuar me koronavirus. Lame ka përjetuar simptoma të koronavirusit dhe ka kërkuar të bëjë tamponin. Në testin e kryer Artan Lame ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe përgjigja ka dalë në pasditen e djeshme. Aktualisht kreu i Kadastrës është karantinuar në shtëpi ku po merr trajtim mjekësor. Vetë Lame nuk ka folur dhe nuk ka postuar në rrjetet sociale, ndërsa mbetet e paqartë se si është infektuar.15 Comments

 1. gjynah se qenie e gjalle eshte por vallai me keq te vjen per nje qen rrugesh. rrace me e keqe se ju rilindasit nuk ka, te pafte zoti

 2. Nuk i paskan bere pune qindra miliona leke te zhvatura nga qytetaret qe jo veteem i ka vjelur por

  edhe i ka sfilitur me vite per nje te drejte qe ua jep ligji. Monster rilindase.

 3. Llapaqen, mashkull llafazan e pa pike serioziteti qe cirrej si grua e keqe per interesat e partise. Nuk bie rrufeja ne hale. Do rrije ca dite ne krevat e do ngrihet. Komunistat nuk i do as mortja.

 4. Lloji i ketij mostre e marrin vetem nga eurot ose leket qe u grabisin njerezve. Ngaqe i numerojne nje me nje me duart e tyre …..

  1. Nuk besoj se këta “kadastriotët”janë infektuar nga numërimi i parave me gishta.
   E para e punës , meqë bëhet fjalë për miliona para të pista droge, i shpëlajnë në lavatriçe e po qe për ti numëruar, kanë makina numëruese e jo me gishta siç i numërojnë të varfërit paratë e pakta për tu ushqyer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu