• |
ide | kryesore

Covid-19 në uniformat blu, rezultojnë pozitiv 1 specialist krimesh dhe 1 oficer

-Instant, Lajme, Të fundit

Infektimet në radhët e policisë janë shtuar në numra të konsiderueshëm. Në Drejtorinë e Policisë në Elbasan rezultojnë të prekur dy punonjës, një specialist krimesh dhe një oficer i Komisariatit të Policisë. Me këto dy raste të reja shkon në katër numri i uniformave blu në Drejtorinë e Policisë Elbasan që janë aktiv me Covid-19.


Ndërkohë pozitive me koronavirus ka rezultuar edhe një mësuese në një shkollë private duke çuar në 26 numrin e mësuesve që janë aktiv në sistemin arsimor në rrethin e Elbasanit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu