• |
ide | kryesore

Jeff Bridges diagnostikohet me sëmundje të keqe

-Instant, Paparazzi, Slider

Jeff Bridges, ka njoftuar përmes rrjeteve sociale së është diagnostikuar me kancer.


“Edhe pse është fjala për sëmundje serioze, jam i lumtur sepse kam një ekip të shkëlqyer mjekësh dhe prognoza është e mirë”.


“Po filloj me mjekimin dhe do t’u njoftoj për shërimin tim”, ka shkruar aktori fitues i çmimit Oscar, i cili është diagnostikuar me limfone. Karriera hollivudiane e 70-vjeçarit zgjat qe gjashtë dekada, ndërsa ai ka luajtur në më shumë se 70 filma, duke përmendur “True Grit”, “Seabiscuit”, “The Big Lebaowski” e “King Kong”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu