• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Reforma në drejtësi është për t’i shërbyer Edi Ramës.

Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ishte për vizitë në Vorë, për të parë nga afër problematikën e banorëve në këtë zonë.


Kryemadhi tha se nuk beson tek Reforma në Drejtësi, pasi ajo i shërben kryeministrit Rama.


“Edi Rama ka shkatërruar Shqipërinë, e ka shpopulluar. Më 25 prill do bashkohemi të gjithë. Reforma në drejtësi është për t’i shërbyer Edi Ramës. S’mund të na marrë zvarrë një i çmendur.

Sa vjen e iu ngushtohet laku, edhe 6 muaj iu kanë ngelur. Si nuk u ngop ky, detin po, pronat po, çdo gjë. Rama do të grabisë Kushtetutën, por Ilir Meta si president nuk e lejon”, deklaroi Kryemadhi.3 Comments

  1. Po pse kujt do ti sherbeje juve? Ju dhe populli ngrohuni ne diell , merrni dhe kujdestarin e jetimeve.

    Pa i gjithe Shteti politik eshte ne sherbim te socialdhjerve deri sa te behet XXXX kala.

  2. Nese reforma ne drejtesi do te ndeshkoje Ilir Meten kjo nuk do te thote se i sherben Rames, sikurse edhe anasjelltas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *