• |
ide | kryesore

Machina Gun Kelly zëvendësohet me Taylor Kitsch në filmin “Wash Me In The River”

-Instant, Paparazzi, Slider

Machine Gun Kelly-it i është dashur që të heq dorë nga roli i ardhshëm në filmin “Wash Me In River”.


Një gjë e tillë është bërë e ditur nga raportimet e Deadline ndërsa u rolin do ta marrë aktori Taylor Kitsch, shkruan Daily Mail. Filmi do të jetë nën regjinë e Rendall Emmett, përfshirë edhe Robert De Niro e John Malkovich. Sa i përket skenarit të gjithë kësaj prodhimtare, është përkujdesur Adam Taylor Barker dhe Chris Siverton, të cilët disa pjesë edhe i rishkruan. Zëvendësuesi i Machine, do të jetë një person i cili në seri do të mundohet të luftojë çdo shpërndarës të lëndëve narkotike. Kitsch është shumë i njohur për rolin e tij në “Tim Riggins” në pesë sezonet që u zhvilluan dhe serive televizive në “Friday Night Lights”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu