• |
ide | kryesore

Pas Demi Lovato-s, Miley tregon eksperiencën e saj me UFO

Arkiva

Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë.


Pas Demi Lovatos, listës së të famshmëve që flasin haptazi për eksperiencat e tyre “para-normale”, iu shtua edhe Cyrus. “Unë po lëvizja me makinë rreth San Bernardinos me mikun tim dhe u ndoqa nga një lloj UFO”, tha 27-vjeçarja për revistën Interview. Ajo shton: “Jam shumë e sigurt për atë që pashë.”


Këngëtarja e “Midnight Sky” pranoi se ajo kishte “blerë hashash nga një djalë në furgon, përpara një dyqani takosh”, para se të shihte UFO. Sidoqoftë, ylli i “Hannah Montana” ka një kujtim të gjallë të përvojës. “Mënyra më e mirë për ta përshkruar atë është një pastruese bore. Kishte këtë parmendë të madhe përpara dhe po shkëlqente në të verdhë. Unë e pashë atë duke fluturuar, dhe shoku im e pa gjithashtu.” Cyrus vuri në dukje: “Disa makina të tjera ndaluan për të parë, kështu që unë mendoj se ajo që pashë ishte e vërtetë”. Këngëtarja e “Malibu” e çoi historinë në nivel tjetër, kur tha se pa një qenie të ulur mbi një objekt fluturues, por nuk e quajti atë një “alien”.

Këngëtarja e “Wrecking Ball” nuk është e vetmja që flet me bindje për “takimet” me këto krijesa të panjohura. Post Malone dhe Janar Jones, të dy zbuluan në fillim të këtij viti se kanë patur eksperienca të ngjashme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu