• |
ide | kryesore

S4MM publikon foto nga ceremonia e martesës (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi  S4MM, pas një historie të gjatë dashurie me Filis, vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në një festë private dhe modeste.


S4MM është treguar gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës personale.  Por, së fundmi, ai ka vendosur t’i surprizojë të gjithë fansat, duke postuar në Instagram një foto krah bashkëshortes. “Pa shqetësime, pa fjalë”,- ka shkruar reperi krahas fotos.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu