• |
ide | kryesore

Basha-Ramës: Politika e vjetër qelbet si gropa e Hajdin Sejdisë ku nuk vure dorë kurrë ti

-Instant, Lajme, Të fundit

Vijojnë replikat në distancë mes kryeopozitarit Lulzim Basha dhe kreut të qeverisë Edi Rama. Mbas reagimit të kryeministrit për politikën e vjetër, nuk vonoi dhe replika e liderit demokrat i cili u shpreh se politika e vjetër ka erën e gropës së Hajdin Sejdisë, ka fytyrën e zërin e Ramës që për 7 vjet e mbushi vendin me plehra dhe me inceneratorë që djegin vetëm milionat e zhvatur nga xhepat e shqiptarëve.


Rama ironizon Bashën: PD dhe e tërë politika e vjetër është mbledhur në formë malesh me plehra në mes të Tiranës, Elbasanit, Fierit e kudo


Ndërkohë, më herët kryeministri Rama ka shkruar në rrjetin social Twitter se Partia Demokratike dhe e tërë politika e vjetër është mbledhur në formë malesh me plehra.

4 Comments

  1. O loqja e majte e salihu dhe loqja e djathte e metes pyete salihun per gropen se Ai di me shume se ty,por pyeti dhe shpellkaret e pd e te salih luzhes per kete punen e gropes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu