• |
ide | kryesore

Jessie Cave bëhet nënë për herë të tretë

-Instant, Paparazzi, Slider

Jessie Cave, ka njoftuar fansat për lindjen e fëmijës së tretë me komedianin Alfie Brown.


Aktorja – e cila luajti Lavender Brown në filmin e famshëm – lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi të ndarë në Instagram. Pasi zbuloi emrin e fëmijës së saj, Abraham ‘Bam’ Benjamin, ajo kishte folur për ‘momentin më të vështirë’ në jetën e saj ndërsa falënderoi mamitë për mbështetjen. “Djali ynë ka lindur në orët e para dje në mëngjes”, filloi ajo. “Kjo ka qenë një përvojë shumë e ndryshme për dy lindjet e mia të para, shumë më tmerruese dhe jashtë kontrollit”.


“Tani jemi në njësinë neonatale por ai është një djalë i fortë dhe është vendi më i sigurt për të tani”, u tha ajo ndjekësve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu