• |
ide | kryesore

Skandali i tradhëtisë, aktorja turke rrezikon burgim

-Instant, Paparazzi, Slider

Tuba Unsal e njohur në Shqipëri me rolin e Handan në serialin “I infiltruari” dhe si Filiz në serialin “Koha kalon”, rrezikon 1 vit burg.


Arsyeja pse rrezikon burgim, lidhet me skandalin e tradhtisë që pushtoi mediat turke kohë më parë. Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka kërkuar burg për aktoren pas historisë së tradhtisë. Sipas gazetës turke “Sabah”, modelja akuzon ish-bashkëshortin e saj Caner Karaloglu se e ka tradhëtuar me Unsal, pasi ata kanë ushtruar dhunë ndaj saj, kur janë parë muaj më parë në një restorant.


Sipas modeles, Unsal i shkuli flokët nga mbrapa dhe e qëlloi. Tani aktorja rrezikon 1 vit burg teksa pritet të jepet vendimi i gjykatës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu