• |
ide | kryesore

Fansat të bindur, Dhurata Dora dhe Dj Snake drejt një bashkëpunimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Fansat janë të bindur se Dhurata Dora dhe Dj Snake po sjellin një bashkëpunim.
Shkak është bërë një foto që Soolking ka postuar me artistin me famë botërore në Instagram, ku Dhurata ka lënë një koment, duke shkruar “Më të mirët”. Si duket dy djemtë e sukseshëm po sjellin një bashkëpunim, por ka shumë që mendojnë se mund të jetë edhe një trio.


Madje, kjo video e Dhuratës që ajo ka postuar në Instastory po merret nga fansat si kënga e tyre e ardhshme. Në sfond dëgjohet një pjesë kënge e saj, të cilën nuk e kemi dëgjuar më parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu