• |
ide | kryesore

FOTO/ Lefter Koka takon Fatos Nanon, por sa paska ndryshuar ish-kryeministri

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-ministri i mjedisit, Lefter Koka ka publikuar një foto me ish-kryeministrin socialist Fatos Nano. Është e paqartë se ku janë takuar, por ajo që bie në sy nga fotoja e publikuar dhe mesazhi i Kokës është se ky i fundit e ka vendosur tashmë të braktisë përfundimisht LSI-në dhe të garojë për PS-në. Nano është zhdukur prej kohësh nga jeta publike dhe politike ndërsa shihet se është thinjur mjaft dhe ka shtuar në peshë.


“Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë! Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur. E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofisë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe pa diskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik. #PS3”– shkruan Koka.


Ky i fundit nuk e dogji mandatin e deputetit duke u ndarë me LSI-në dhe tashmë duket se është afruar në radhët e socialistëve. Në kohën e qeverive të Nanos ai ka mbajtur detyrën e kryebashkiakut të Durrësit. ©LAPSI.al

Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë! 🙏Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe…

Publiée par Lefter Koka sur Vendredi 23 octobre 2020

12 Comments

 1. ZOTI ANDI EDHE KETE TERRIN E KE GODITUR FORT MR FAKTE TE ENI VASILI,KURSE KY ZAGARI VETEN NJR GJE THA ,NUK DI NUK KAM INFO DHE BROCKULLA TE TILLA thotë:

  KY HAJDUTI I INCERATOREVE SIGURISHT ESHTE TAKUAR PER TI DHURUAR EDHE NANOS PJESEN E TIJ TE € EUROVE

  1. O lefter ke te drejte qe e takon se pa te sot do jshe askushi. Paske nostalgji per kohen kur leku ishte leter per ty. Tani me kete te gjatin do hani te gjatin te gjithe sepse ju perdori mire e mire dhe tani behuni gati se ka bere pazar kokat tuaja ky per te shpetuar koken e tij.

 2. Ne fakt nano e mori kthesen ne kohen e duhur. Te sikterosej dhe berisha kur duhej politika shqiptare do ishte sh me pozitive dhe jo e cekulibruar. PD ja do ishte e forte me kryetar te vertet, ndersa LSI sdo ekzistonte.

 3. Nëse presidenti i hap rrugë dhënies së shtetësive të një qytetari të huaj që është në proces penal për falsifikim dokumentesh po në vendin tonë, do të thootë se ke nxituar të mbrosh një falsifikator, duke i dhënë një identitet të ri në një shtet tjetër.

  Dhe ky është më shumë se krim shtetëror. Ky është shërbim ndaj mafias ndërkombëtare, që nuk është çudi të jetë kthyer në praktikë në disa shtetësi të tjera të dyshimta që shfaqen në listën e presidentit.

 4. Shko tako Nano dhe jepi pjesen. Neser del pa problrm dhe flet per Rilindjen Kanabiste, kriminaliste, fodulliste dhe krenariste si shpresa e vetme per Shqiperine!!!
  Leket leke e lejet e ndertimit vu! Shqiperise mutin i jane bere.

 5. Shko tako Nano dhe jepi pjesen. Neser del pa problrm dhe flet per Rilindjen Kanabiste, kriminaliste, fodulliste dhe krenariste si shpresa e vetme per Shqiperine!!!
  Leket leke e lejet e ndertimit vu! Shqiperise mutin i kane bere.

 6. Hani derra pini derra.
  Nuk i mbarojne paret e popullit.
  Eshte bere si spec i mbushur.
  Turp per te qe ha e pi jashte vendit ne vend qe te vijne e te kontribuojne ketu per nje demokraci pa hajdute.
  Si ky dhe Kadareja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu