• |
ide | kryesore

Incident në takimin e Ramës/ Policia shoqëron ish deputetin “kaubojs” Eduart Ndocaj

-Instant, Lajme, Të fundit

Nja incident i paparashikuar ka paraprirë ceremoninë e inaugurimit të shtëpisë muze të At Gjergj Fishtës. Para se të niste takimi ish deputeti Eduart Ndocaj është pikasur nga shoqëruesit e kryeministrit Rama mes njerëzve që do të merrnin pjesë në ceremoni. Pasi janë bërë verifikimet ka rezultuar se Ndocaj nuk ishte i ftuar dhe është dashur ndërhyrja e policisë për ta larguar atë. Ndocaj ishte deputet në legjislaturën e kaluar në listën e PS të Lezhës dhe u zgjodh deputet pas eleminimit të deputetëve të tjerë para tij për shkak të dekriminalizimit.9 Comments

  1. TE SHFRYTEZOJ TY SIC SHFRYTEZOJ MARKUN TOMEN STERKAJN LLESHIN MARKUN PORKURORE PRELEN .E TE GJITHE ME RADHE PRA TE GJITHE NGA NJE KRAHIN DHE….

  2. Flisni me pare per restaurimin e shtepise se Gjergj Fishtes, pasi kjo perben lajm, kjo eshte e rendesishme per Shqiptret se qe lene per turp te zotit deri tani.
    “Kaubojsi” rregullohet prape ne pazare me Ramen, prandaj se e futen ne nje furgon policie s’ka problem sepse rrezik e kane cu ne shpi. Pastaj nese nuk e ka ftu njeri cfare do ai derr katunari injorant te Fishta? Ai mezi lexon. Nuk eshte fare pune per te.
    Pse e s’fumoni fare lajmin qe eshte i rendesishem per Shqiptaret? Kjo eshte e turpshme, nje propagande bajate.
    Nuk eshte propagande e zgjuar qe edhe kur Rama ben nje pune te mire jo vetem te kalohet ne heshtje por edhe te behet lajm dicka qe s’na hyn ne pune fare, me qellimin e vetem per te sulmuar gjithcka edhe kur eshte gje e mire..

  3. Arber byth lepiresi leri pallavrat o derr hajdut i kuq, paska ber pune ky shkerdhat, hajdut i pangopur ky felliqesire e kombit ky maskara njeri , ky i degjeneruar, habitemi si ju shkruan ajo dore e zeze per kete thtith lope e qmendur dhe i pa ngopur me parat e fukarenjeve, dijeni mire se kush shkruan dhe mendon mire per kete thith lop te pa ngire te gjith feminet e juaj do marin Covid 19, te jeni te sigurt per kete name e cila buron nga shpirti i fukarenjeve.

  4. Kaubojsi injorant me 4 klase qe e beri edi rama deputet ne 2013 hahaha ka nderruar 15 parti e tashi thote qe jam sekretari demokristianve. Mire ti behet edi rames qe fut lloje lloje injoranti ne lista deputetesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu