• |
ide | kryesore

Kryebashkiaku i Gramshit qëndron 3 orë në prokurori, dyshohet për abuzime me tendera

Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe, ka qenë këtë të premte për tre orë në Prokurori.


Kryebashkiaku Taçe është marrë në pyetje nga dy prokurorë të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, lidhur me një hetim që ka nisur mbi dyshimet rreth procedurave abuzive dhe dyshimeve për korrupsion në prokurime dhe tendera, ku ka dyshime për abuzime.


Taçe nga ana tjetë është shprehur se nuk ka asnjë koment për këtë gjë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu