• |
ide | kryesore

Lily Allen shkëputet nga muzika për të prodhuar lodra masturbimi

-Instant, Paparazzi, Slider
Lily Allen duket se po shkëputet nga muzika për t’u fokusuar tek një biznes mjaft interesant.
Ylli i hitit “Smile” tani do të prodhojë lodra seksi. Së fundmi ajo ka hedhur në treg produktin e saj të parë, një vibrator që është e bindur se do t’u vijë në ndihmë të gjitha femrave.
“Unë masturbohem. Nuk ka asgjë për turp këtu. Gratë nuk duhet të turpërohen nga seksualiteti apo nevojat e tyre seksuale. Shpresoj që ky produkt t’ju ndryshojë jetën” -tha ajo.
Produkti i saj quhet “The Liberty” dhe do t’u kushtojë grave 89 paund, megjithatë Lily thekson se ja vlend çdo qindarkë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu