• |
ide | kryesore

Pamje të rënda nga aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. I plgosuri është dërguar për ndihmë mjekësore në spital, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. Ai ka qenë duke ecur në momentin që është goditur nga një makinë. Policia mbërriti në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./ Ora1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu