• |
ide | kryesore

Trasportohet në gjendje të rëndë një person, plagoset me thikë në një sherr

-Instant, Lajme, Të fundit

Një sherr, në qendër të komunës në Hotolisht të Librazhdit, ka përfunduar me plagosje me thikë. Në konflikt janë përfshirë shtetasit Mikel Çota dhe Fatmir Duka. Duka ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spital, në gjendje të rëndë, për të marrë ndihmën mjekësore.


Motivi i sherrit mësohet se kanë qenë për arsye banale. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të plagosjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu