• |
ide | kryesore

Merr flakë në ecje automjeti në aksin Levan-Ura e Mifolit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka marrë flakë në ecje në aksin Levan-Ura e Mifolit. Në automjetin tip “Renault”me targa AA001DM ndodheshin shoferi dhe një pasagjer, të cilët kanë arritur të dalin pa u lënduar. Është njoftuar reparti zjarrfikës, por makina është shkrumbuar totalisht. Edhe pse dyshohet për një defekt në pjesën e motorit, grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu