• |
ide | kryesore

Del nga rruga makina, plagoset shoferja dhe dy të tjerë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lushnje-Rrogozhinë. Sipas policisë, një automjet tip BMË nën drejtimin e 19-vjeçares E.D. ka dalë nga rruga. Si pasojë është ka mbetur e dëmtuar drejtuesja e automjetit, si dhe dy të tjerë E. P., 18 vjeç dhe L. P., 14 vjeç, banues në Tiranë, të cilët ndodhen në spitalin e qytetit Lushnjë jashtë rrezikut për jetën.


Sipas njoftimit të policisë shtetasja E. D. ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu