• |
ide | kryesore

Iggy Azalea: Po e rris e vetme fëmijën tim

-Instant, Paparazzi, Slider

Iggy Azalea është ndarë zyrtarisht nga babai i fëmijës së saj, Playboi Carti.


Reperja australiane, 30 vjeçare, konfirmoi lajmin të dielën duke postuar një mesazh të shkurtër në InstaStory.


“Ajo që doja të thoja natën e kaluar ishte se unë jam duke rritur djalin tim vetëm dhe nuk jam në një lidhje”, shkroi Iggy. Iggy kishte lënë të kuptohet për ndarjen në postimet e fshehta në InstaStory vetëm disa orë më parë. “Ju keni humbur një të vërtetë”, shkroi ajo, duke shtuar: “Njerëzit e marrin besnikërinë si të mirëqenë. Kjo është arsyeja pse unë preferoj të jem vetëm”.

Iggy dhe Carti, 24 vjeçar, (emri i vërtetë Jordan Terrell Carter) filluan të takoheshin në 2018 dhe kishin atë që shumë njerëz do ta përshkruanin si një marrëdhënie brenda dhe jashtë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu