• |
ide | kryesore

Meta sulmon Bollinon/ Rama: I vetmi faj i tyre është se i shërbejnë publikut me kurajo e profesionalizëm

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur sulm skandaloz komentin e presidencës ndaj botuesit Carlo Bollino dhe bashkëshortes së tij Alba Malltezi. Sipas kreut të qeverisë i vetmi faj i dy analistëve është se i shërbejnë publikut. Për Ramën, kreu i shtetit Meta është i fundit që mund të kërkojë hesap kujtdoqoftë për mënyrën e sigurimit të të ardhurave e tyre.13 Comments

 1. Nuk e kuptoj perse KRM-es i vjen keq kur dikush kerkon origjinen e parave? KRM-a duhet te ishte i pari te promovonte kete iniciative transparence..apo i vjen keq?

 2. Po Bollino eshte gjobaxhi e kalur gjobaxhiut, kete e dijne edhe mumjet.
  Po pse spergjigjet Bollino me Ramen per pyetjet qe i beri Blushi i Metes?
  Ka gjithe te drejten per akuzat qe po i ben Metes por pse sflet dhe per te tijat.
  Keta jane njeri me pis se tjetri me kryepisin Rama qe po ferkon barkun dhe po i perdor te dy…
  Hahahaha ça shtet i mbaruar jemi ne, na ka marre lumi.

 3. Te thuash se Bollino dhe shume analiste te tjere mendojne se si t’i hapin syte njerezve, eshte njesoj si te thuash se km nuk vjedh sepse eshte mbi dy metra. Aq sa ka perfituar Bollino nga “hapja e syve” te njerezve, nuk ka perfituar as ai i inceneratoreve sepse i eshte dashur ta ndaje fitimin me te tjere

 4. Ai te sherben vetem ty o psiko-skizofren dhe jo publikun .Publikun ai mundohet ta c’orientoje duke ju bere reklame me pompozitet arritjeve tuaja -imagjinare- qe kurre nuk jane bere dhe do behen .Dhe kjo e tregon vete fakti kur ti monster i droguar i del ne mbrojtje ketij -Karo Bolinos.Amos valle edhe -ORA -NJUZ-nuk i sherben publikut, apo Agon -Cenlli -nuk i sherbente ??Por ti ata qe te kundervihen i mbyll ,ju kundervihesh,dhe pasojat i paguan i shkreti popull .Mbro Karo Bolinon me pacavuren -Shqiptarja .Com ,me Rep-tv,Mero Gelbazen me fletushken Tema qe te thurin Lavde.

 5. O rame ke 7vjet qe perpiqesh tena hapje syte se tv jane kazan tani qe popullit po ju hapshin syt ti prape na e fute na thuaj vella se kete te futmen eke ne adn dhe ne te flejme rehat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu