• |
ide | kryesore

Shpërthejnë në flakë dy makina të parkuara në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë, mëngjesin e kësaj të diele. Sipas policisë mësohet se si pasojë e flakëve është djegur plotësisht automjeti tip Smart në pronësi të shtetases K.D. dhe një makinë tip Volkswagen në pronësi të shtetases F.F.


Uniformat blu kanë konfirmuar se ngjarja është aksidentale dhe ka ndodhur në momentin që makinat kanë qenë të parkuara.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu