• |
ide | kryesore

Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet një operacioni në zemër(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar së fundmi një operacioni në zemër.


Përmes rrjeteve të tij sociale ,Arnold njoftoi ndjekësit  se ka një valvul të re të aortës që i përputhet  me atë pulmonare që nga ndërhyrja e tij e fundit kirurgjikale.“Ndihem mirë.  Kam shëtitur në rrugët e Clevelandit duke i shijuar statujat mahnitëse. Faleminderit mjekëve dhe infermierëve që më ndihmuan”, shkruajti aktori.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu