• |
ide | kryesore

Dua Lipa zbulon datën e publikimit të këngës ‘Fever’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa ka ndarë së fundmi me fansat datën e publikimit të këngës së saj më të re.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Dua  njoftoi se kënga do të publikohet më 30 tetor në bashkëpunim me këngëtaren belge Anegle. Ajo ka postuar foto me këngëtaren dhe ka  treguar se kënga mban titullin “Fever”. Për shkak të pandemisë Covid-19 , Dua është shprehur  se turneun e saj europian që e kishte planifikuar për në janar dhe shkurt do e shtyjë për në shtator dhe tetor,por biletat do të mbeten të vlefshme.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu