• |
ide | kryesore

Gigi Hadid poston foton e parë pas lindjes së vajzës(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Gigi Hadid së fundmi u ka bërë thirrje ndjekësve të saj të votojnë për zgjedhjet presidenciale në SHBA.


Përmes rrjetit  social ,Instagram,modelja publikoi foton e parë të saj pas lindjes së vajzës.Në foto, Gigi ishte veshur me rroba sportive të verdha dhe në bluzë kishte të stampuar fjalën ‘Voto’. “Unë votova javën e kaluar me vajzën time pranë meje, për një Amerikë që unë dua që ajo të shohë; por jo vetëm për ne ,për shokët amerikanë që janë më pak të privilegjuar, me shpresë për një komb që është i unifikuar, që është empatik, dhe për një udhëheqës që është i dhembshur “, u shpreh ajo poshtë fotos.Gigi mirëpriti fëmijën e saj të parë me këngëtarin Zayn Malik në shtator.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu