• |
ide | kryesore

Joe Jonas dhe Sophie Turner shfaqen me të bijën në publik

-Instant, Paparazzi, Slider

Megjithëse s’kanë folur kurrë publikisht lidhur me shtatzëninë, mediat e huaja kanë bërë të ditur se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner janë bërë prindër për herë të parë.Ylli i “Game of Thrones” ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Willa.Dyshja është treguar tepër diskrete përsa i përket të voglës, ndërsa ne ende jemi kuriozë të shohim portretin e saj.Tre muaj pas lindjes së bebushes, Joe dhe Sophie janë shfaqur për herë të parë në publik me vajzën.Ata ishin veshur të dy me sportive, mbanin maska në fytyrë teksa Sophie shtynte karrocën e të voglës.


Family outing: Sophie Turner and her husband Joe Jonas, 31, were spotted taking their little one for a leisurely stroll on Sunday afternoon in their Los Angeles neighborhood

Safety first: Sophie looked noticeably makeup-free and donned a black cloth mask in order to adhere to California's strict COVID-19 mask mandate In good company: The happily married pair were accompanied by their nanny as they made their way down the desolate residential street

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu