• |
ide | kryesore

Kadir Doğulu zbulon se vuan nga një sëmundje

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Kadir Dogulu ka zbuluar së fundmi se vuan nga një sëmundje.


Në një intervistë aktori tregoi më shumë rreth sëmundjes nga e cila vuan prej 3 vitesh.“Kam probleme me shëndetin. Prej tre vitesh kam probleme me zorrët, dhe quhet sindroma e zorrës së irrituar. Doktorët nuk kanë gjetur ilaç për këtë, por unë kam gjetur energjinë dhe forcën për ta përballuar”-rrëfeu Doğulu.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu